Lokasyonlarımız

Sapanca

Sapanca’nın huzur veren atmosferinde, bölgenin en büyük ve doğayla baş başa oteli olan Elite World Sapanca Convention & Wellness Resort’ta yer alan The Grill Ocakbaşı; ödüllü şeflerinin ve yetenekli ekibinin hazırladığı ocakbaşı lezzetleri, taptaze mezeler, balık çeşitleri ve dünya mutfaklarının en iyi örnekleriyle doğanın kalbinde, şehrin gürültüsünden uzak bir lezzet molası için misafirlerini bekliyor.

The Grill Ocakbaşı, hafta sonları da misafirlerine 09.00- 13.00 aralığında serpme Van Kahvaltısı sunuyor.  Van’ın yöresel lezzetlerinin serpme olarak sunulduğu zengin Van Kahvaltısı, kişi başı 100 TL’den başlıyor.

Siz de yerinizi ayırtın; huzur veren biyolojik gölet manzarası, tertemiz orman havası, ağaçlar ve kuş sesleri eşliğinde sevdiklerinizle unutulmaz bir lezzet deneyimi yaşayın.

Adres: Gölbaşı Mevkii, Koşuyolu Cd. No:71 D:No:71, 54600 Sapanca/Sakarya

Küçükyalı

The Grill Ocakbaşı’nın ödüllü şeflerinin ve yetenekli ekibinin hazırladığı ocakbaşı lezzetleri, taptaze mezeler, balık çeşitleri, dünya mutfağının en iyi örnekleri ve her cuma ile cumartesi akşamına özel canlı müzik ziyafeti; Küçükyalı’da yer alan Elite World Asia Hotel’de misafirlerini bekliyor.

Siz de yerinizi ayırtın; Adalar ve deniz manzarası eşliğinde, sevdiklerinizle birlikte unutulmaz bir lezzet deneyimi yaşayın.

Adres: Aydınevler, İnönü Cad. No:22, 34854 Maltepe / İSTANBUL

Basın Ekspres

Elite World Europe Hotel’de yer alan The Grill Ocakbaşı; ocakbaşı lezzetleri, taptaze mezeler ve balık çeşitleriyle öğlen ve akşam yemeklerinde misafirlerini ağırlıyor. Türk ve dünya mutfaklarında deneyimli, ödüllü şefler tarafından hazırlanan menülerde, farklı bir lezzet arayanlar için pizza ve makarna çeşitleri de yer alıyor.

The Grill Ocakbaşı’nın lezzetli dünyasını keşfetmek için siz de yerinizi ayırtın.

Adres: Halkalı Merkez, Basın Ekspress Cad. No:4, 34303 Halkalı / Küçükçekmece / İSTANBUL

Florya

Elite World Business Hotel’de yer alan The Grill Ocakbaşı; ocakbaşı lezzetleri, taptaze mezeler ve balık çeşitleriyle öğlen ve akşam yemeklerinde misafirlerini ağırlıyor. Türk ve dünya mutfaklarında deneyimli, ödüllü şefler tarafından hazırlanan menülerde, farklı bir lezzet arayanlar için pizza ve makarna çeşitleri de yer alıyor.

Siz de yerinizi ayırtın; The Grill Ocakbaşı’nın modern ve konforlu mekânında, unutulmaz tatlar eşliğinde keyif dolu anlar yaşayın.

Adres: Gültepe, Şehit Zafer Kızıltaş Sk. No:1, 34295 Küçükçekmece / İSTANBUL

Van

Elite World Van Hotel’de yer alan The Grill Ocakbaşı; ocakbaşı lezzetleri, taptaze mezeler ve balık çeşitleriyle öğlen ve akşam yemeklerinde misafirlerini ağırlıyor. Türk ve dünya mutfaklarında deneyimli, ödüllü şefler tarafından hazırlanan menülerde, farklı bir lezzet arayanlar için pizza ve makarna çeşitleri de yer alıyor.

Siz de yerinizi ayırtın; kentin tarihî dokusu eşliğinde, sevdiklerinizle birlikte unutulmaz bir lezzet deneyimi yaşayın.

Adres: Bahçıvan Mh., Kazım Karabekir Blv. No:67, 65030 İpekyolu/Van
Sapanca
Elite World Sapanca Convention&Wellness Resort
Gölbaşı Mevkii, Koşuyolu Cd. No:71 D:No:71, 54600 Sapanca/Sakarya
Küçükyalı
Elite World Asia
Aydınevler, İnönü Cd. No:22, 34854 Maltepe/İstanbul
Basın Ekspres
Elite World Europe
Halkalı Merkez, Basın Ekspres Cd. No:4, 34303 Halkalı/Küçükçekmece/İstanbul
Florya
Elite World Business
Gültepe, Şht. Zafer Kızıltaş Sk. No:1, 34295 Küçükçekmece/İstanbul
Van
Elite World Van
Bahçıvan Mh.,Kazım Karabekir Blv. No:67,65030 İpekyolu/Van